Перейти у головне меню | на історичні відомості

Кам'янець-Подільський район
Довідка | Словник Брокгауза і Ефрона
Читайте також про храми Кам'янеччини з сайту М. Жарких "Мислене древо"

Кам'янець-Подільський
ІІ ст. н.е.
Населення 102 тис.

Села та Сільради
(дані на 7.03.1998 року)

№ п\п
Найменування населеного пункту сучасне (та старе)
Сільська рада
Дата заснування
Кількість дворів
Чисельність населення (чол)
1.
Абрикосівка
(до 15.08.1966 р. Безнісківці)
Абрикосівська
поч. 15 ст.
278
563
2.
Адамівка
Приворотська
серед. 19 ст.
64
113
3.
Бабшин
Гринчуцька
1445 р.
99
203
4.
Баговиця
Устянська
1460 р.
359
747
5.
Боришківці
Слобідка -
Кульчієвецька
1405 р.
231
538
6.
Брага
Жванецька
серед. 16 ст.
70
178
7.
Броварі
Дерев'янська
невідома
119
237
8.
Велика Слобідка
(до 7.03.1946 р. Велика Мукша)
Устянська
1460 р.
339
899
9
Великозалісся
(до 7.03.1946 р. Великі Вірмени)
Великозаліська
кінець 15 ст.
251
560
10.
Вербка
Гуменецька
1453 р.
514
1499
11.
Вихватнівці
Китайгородська
друга пол.
16 ст.
272
602
12.
Вільне
Слобідка-
Рихтівська
1928 р.
71
195
13.
Вільховець (Кармеліти)
Колибаївська
18 ст.
107
261
14.
Вітківці
Завальська
1460 р.
120
238
15.
Врублівці
Врубловецька
1460 р.
458
937
16.
Гаврилівці
Рудська
15 ст.
388
839
17.
Гелетина
Дерев'янська
невідома
14
24
18.
Голосків
Голосківська
серед. 15 ст.
579
1659
19.
Гораївка
Староушицька
невідома
239
655
20.
Гринчук
Гринчуцька
1431 р.
145
294
21.
Грушка
Грушківська
кінець 15 ст.
262
654
22.
Гуменці
Гуменецька
1493 р.
761
2129
23.
Гута-Чугорська
Чабанівська
друга пол.
17 ст.
161
373
24.
Демшин
Калачковецька
1638 р.
309
777
25.
Дерев'яне
Дерев'янська
невідома
192
450
26.
Добровілля
Приворотська
18 ст.
100
259
27.
Довжок
Довжоцька
поч. 16 ст.
1412
4137
28.
Дубинка
Заліська Друга
невідома
76
210
29.
Думанів
Думанівська
1412 р.
354
889
30.
Жванець
Жванецька
1431 р.
595
1506
31.
Жовтневе
(до 7.03.1946 р. Мукша - Китайгородська)
Слобідка -
Кульчієвецька
невідома
534
1629
32.
Завалля
Завальська
1565 р.
214
606
33.
Залісся Перше
(до 7.03.1946 р. Фридрівці)
Заліська
1410 р.
453
1263
34.
Залісся Друге
(до 7.03.1946 р. Вірменські Хутори)
Заліська Друга
невідома
234
738
35.
Збруч
(до 7.03.1946 р. Ляшковиця)
Ластовецька
з 15 ст.
151
383
36.
Зіньківці
Зінковецька
1493 р.
295
950
37.
Зубрівка
Пановецька
1401 р.
25
86
38.
Ісаківці
Ластовецька
1493 р.
41
55
39.
Каветчина
Сокільська
18 ст.
56
133
40.
Кадиївці
Кадиєвецька
1410 р.
632
1792
41.
Калачківці
Калачковецька
перша пол. 17 ст.
194
428
42.
Калиня
Кульчієвецька
1493 р.
167
365
43.
Кам'янка
(до 7.03.1946 р. Мукша - Боришковецька)
Кам'янська
невідома
641
2007
44.
Каштанівка
(до 15.08.1966 р. Козодавинці)
Грушківська
невідома
160
306
45.
Киселівка
Великозаліська
невідома
134
294
46.
Китайгород
Китайгородська
1607 р.
224
532
47.
Кізя
Приворотська
18 ст.
166
371
48.
Кізя-Кудринецька
Слобідсько-
Рихтівська
невідома
70
190
49.
Княгинин
Ходоровецька
1428 р.
294
766
50.
Княжпіль
Княжпільська
1405 р.
314
793
51.
Колибаївка
(до 4.06.1945 р. Янчинці)
Колибаївська
поч. 17 ст.
751
1768
52.
Колодіївка
Колодіївська
невідома
493
1102
53.
Колубаївці
Гуменецька
1460 р.
240
644
54.
Корчівка
Абрикосівська
невідома
40
71
55.
Крушанівка
Крушанівська
серед. 18 ст.
339
830
56.
Кудринці
Завальська
кінець 15 ст.
129
355
57.
Кульчиївці
Кульчієвецька
1405 р.
363
1067
58.
Ластівці
Ластовецька
1512 р.
244
666
59.
Ленівка
Китайгородська
1954 р.
38
72
60.
Липи
Чабанівська
1954 р.
74
206
61.
Лисківці
Чабанівська
18 ст.
140
319
62.
Лисогірка
(до 7.03.1946 р. Мукша -
Колубаєвецька)
Гуменецька
1770 р.
172
292
63.
Лісківці
Рихтівська
з 15 ст.
213
514
64.
Лучки
Нефедовецька
невідома
122
236
65.
Мала Слобідка
(до 7.03.1946 р. Мукша-Пановецька)
Устянська
невідома
51
132
66.
Малинівці
Гринчуцька
поч. 18 ст.
92
178
67.
Малозалісся
(до 7.03.1946 р.Малі Вірмени)
Великозаліська
невідома
48
118
68.
Межигір
Сокільська
1820 р.
42
100
69.
Мілівці
Слобідсько -
Рихтівська
з 18 ст.
137
463
70.
Нагоряни
Довжоцька
1460 р.
325
853
71.
Нефедівці
Нефедовецька
1460 р.
297
673
72.
Ніверка
Шустовецька
16 ст.
126
300
73.
Нігин
Нігинська
1530 р.
498
1334
74.
Нововолодимирівка
Шустовецька
1960 р.
24
48
75.
Оленівка
Слобідко -
Кульчієвецька
1758 р.
195
471
76.
Оринин
Орининська
1474 р.
1192
2989
77.
Островчани
Ходоровецька
з 15 ст.
303
698
78.
Панівці
Пановецька
серед. 15 ст.
408
1106
79.
Параївка
Заліська
1653 р.
87
175
80.
Патринці
Калачковецька
невідома
45
65
81.
Підпилип'я
Підпилип'янська
кінець 15 ст.
193
452
82.
Подільське
(до 1.03.1963 р. Привороття)
Подільська
1368 p.
377
863
83
Подоляни
(до 1.03.1963 р. Залуччя)
Підпилип'янська
кінець 15 ст.
136

303

84.
Привітне
(до 9.09.1966 р. Погоріла)
Дерев'янська
19 ст.
81
170
85.
Привороття
Приворотська
1532 р.
309
871
86.
Привороття Друге
(до 10.03.1960 р. Привороття)
Гуменецька
17 ст.
54
128
87.
Пудлівці
Голосківська
1460 р.
314
782
88.
Рихта
Рихтівська
серед. 16 ст.
311
822
89.
Ріпинці
Орининська
кінець 15 ст.
292
647
90.
Рогізна
Калачковецька
невідома
402
845
91.
Руда
Рудська
1422 р.
312
803
92.
Рункошів
Грушківська
1431 р.
319
648
93.
Сахкамінь
Нігинська
1946 р.
405
1090
94.
Слобідка-Кульчієвецька
Слобідсько -
Кульчієвецька
1789 р.
307
860
95.
Слобідка-Малиновецька
Гринчуцька
18 ст.
39
57
96.
Слобідка-Рихтівська
Слобідсько -
Рихтівська
1700 р.
642
1606
97.
Смотрич
(до 7.03.1946 р. Татариски)
Колибаївська
16 ст.
373
1206
98.
Сокіл
Сокільська
1406 р.
266
780
99.
Станіславівка
Врубловецька
невідома
75
133
100.
Стара Ушиця
Староущицька
1144
невідомo
2920
101.
Субіч
Калачковецька
з 16 ст.
130
319
102.
Супруньківці
Супруньковецька
1392 р.
225
535
103.
Суржа (Вигода)
Кадиєвецька
1410 р.
100
226
104.
Суржинці
Кадиєвецька
Кульчієвецька
друга пол.
17 ст.
27
56
105.
Тарасівка
Устянська
1760
182
553
106.
Теклівка
Орининська
18 ст.
27
52
107.
Тернавка
Супруньковецька
невідома
53
83
108.
Улянівка
Голосківська
1928 р.
102
320
109.
Устя
Устянська
1403 р.
221
607
110.
Фурманівка
Кульчієвецька
з 15 ст.
142
313
111.
Ходорівці
Ходоровецька
1460 р.
320
872
112.
Цвіклівці
Рудська
1441 р.
180
489
113.
Цибулівка
Пановецька
1537 р.
195
535
114.
Чабанівка
Чабанівська
серед. 16 ст.
276
671
115.
Червона Діброва
Завальська
1928 р.
30
92
116.
Червона Чагарівка
Колибаївська
невідома
63
165
117.
Чорнокозинці
Шустовецька
з 15 ст.
189
488
118.
Шустівці
Шустовецька
1493 р.
232
568
119.
Шутнівці
Устянська
друга пол.
17 ст.
138
443
120.
Яруга
Врубловецька
поч. 18 ст.
115
204